AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish

Donatii altar de vara

Beneficiar: Parrocchia Ortodossa Rumena „Sant Eliseo Profeta”
Banca: INTESA SANPAOLO SPA
IBAN : IT77J0306909606100000135112
Codice BIC / SWIFT : BCITITMM
Scop: „Offerta costruzione chiesa”

Pentru finanțarea altarului de vară. , vom folosi următorul model: am împărțit altarul, cu suprafața de 35 mp, în 18 de  unități , fiecare unitate fiind echivalentul a 2 mp de construcție. O unitate (2 mp) costă astfel 1.000 €  .O unitate  (2mp) de construcție  este alcătuită din 12 pietre. Fiecare susținător poate dona, după puteri, una sau mai multe unități .

Nota

  • Achitare unităților se poate face integral sau  in rate .
  • Toate persoanele care vor dona 1 unitate (2 mp )  , vor fi trecute in” Cartea Ctitorilor”.
  • Fiecare unitate de teren are un număr ,care este atribuit donatorului ( fiecare donator  poate alege unitatea care dorește, din imaginea de mai jos )
  • În tabelul de sub imagine sunt trecuți toți donatori care au achitat o unitate sau mai multe de teren cât și cei care  au donat peste 200 euro și  doresc (în  rate) să ajungă la plata integrală a unități.
Tabelul este actualiza
Social
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •