AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish

Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de construcție a Centrului Românesc comunitar parohial Fermo

Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de construcție a

Centrului Românesc comunitar parohial Fermo

Parohia „Sfântul Proroc Elisei” din localitatea Fermo, Protopopiatul Umbria-Marche , Episcopia Italiei, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de construcție a Centrului Românesc comunitar parohial Fermo.

Firmele de construcție interesate vor prezenta Parohiei, până cel târziu 03.05.2024, ofertele de execuție. Acestea vor fi analizate în ședința Consiliului parohial din data de 04.05.2024, de la ora 16:00. Ofertele se trimit la adresa: Parohia Sfântul Proroc Elisei, strada Liguria, nr. 4,5, Fermo, 63900, Italia

Mail: bogdangheorghica@yahoo.com

Număr de contact: preot Bogdan Gheorghică, tel.0039 3200732846

Social
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •