AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish

DĂRUIND VEI DOBÂNDI! Deveniți ctitori ai Centrului Parohial din Fermo Campania de strângere de fonduri pentru lucrările de terasare și nivelare ale terenului CONTINUĂ !!!

Doamne ajută ,tuturor !
Cu ajutorul Domnului și al dumneavoastră în cele 24 zile ale campaniei de strângere de fonduri în vederea lucrărilor de terasare și nivelare ale terenului , care au un cost total de 19.000 de euro , S-AU FĂCUT DONAȚII în valoare de 10.190 € ,🙏😊🙏 , ce reprezintă 54 % din suma totală . AU MAI RĂMAS 23 de zile în care nădăjduim 😇 cu toții să putem împlini această campanie , care este primul „pas” fundamental pentru viitorul copiilor noștri❤️ și pentru fiecare dintre noi . LUCRĂRILE de terasare și nivelare SUNT foarte IMPORTANTE pentru a putea realiza lucrările de fundație și a pune Piatra de temelie ⛪️ . Cu ajutorul Domnului și al dumneavoastră , nădăjduim să începem ,aceste lucrări 🚜, în luna octombrie .

SPRIJINIȚI CONSTRUCȚIA CENTRULUI PAROHIAL DIN FERMO
coordonatele bancare ale Parohiei:

IBAN: IT77J0306909606100000135112
Intestato a: PARROCCHIA ORTODOSSA ROMENA SANT’ ELISEO PROFETA
Ragione Sociale: PARROCCHIA ORTODOSSA ROMENA SANT’ ELISEO PROFETA
Filiale: FERMO

Vă rog să precizați, la causale (descriere), DONAZIONE COSTRUZIONE CHIESA

A fi ctitor este cea mai mare binecuvântare de la Dumnezeu, iar , ”pomenirea unui ctitor este veșnică pentru că în slujba veșniciei este lucrarea lui”.

Informații: 0039/3200732846
părintele Bogdan Gheorghică

***Donațiile prin transfer bancar se pot deduce prin declarația de venit 730 pentru persoane fizice și prin „Modello Unico” pentru persoanele care au firmă.
Slavă Domnului pentru toate !!!

Social
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •